Александър Везенков вкара 19 точки и отново бе най-резултатен за Олимпиакос, който победи с у дома Болоня със 117:71 в Евролигата.

Гледахте мача по MAX Sport 2 HD, а той се оказа исторически за гръцкия гранд.

Това са рекордните точки, вкарани от "червено-белите" в турнира.

Везенков игра само 15 минути, като започна в петицата, изкара първата четвърт на терена, както и третата.

В останалите получи почивка, но въпреки това записа 4 тройки и 3 успешни стрелби за 2 т., както и един реализиран фаул.

Отборът му е 8-4, което му отрежда трето място в класирането.

По MAX Sport 1 HD видяхте как шампионът Анадолу Ефес разби като гост Жалгирис с 86:60, за да си върне мястото в топ 6 на надпреварата (7-5 като баланс).

Родриг Бюбоа вкара 20 точки за успеха, а Василие Мицич добави 19.

Барселона загуби у дома от френския АСВЕЛ със 74:75, като Нандо де Коло наниза 19 точки за победителите. Точно той реши мача с кош 1 секунда преди сирената, а вие видяхте цялата драма по MAX Sport 3 HD.

В класирането води Фенербахче с актив от 10-2.