Барселона загуби тежко гостуването си на Монако в Евролигата по баскетбол - 71:91, като по този начин не направи възможно най-добрата подготовка за предстоящото второ за сезона Ел Класико срещу Реал.

Видяхте мача от княжеството по MAX Sport 1 HD.

Домакините водеха с 11 точки на полувремето и с 15 преди последната четвърт, поставяйки каталунците в трудна ситуация. Майк Джеймс вкара 20 точки и завърши годината подобаващо - в нито един от 17-те двубоя, в които е играл, американецът не е завършвал с под 10 т.

Така Барса е с актив 11-6, вече на трето място, изпреварен от Виртус Болоня (12-5).

Реал е начело с 16-1, а двата отбора се срещат в Каталуня на 3 януари (по MAX Sport 2 HD).

В последния мач за годината от Евролигата АЛБА загуби у дома от Олимпиакос с 67:94, а това спусна и завесата на календарната 2023-а, точно по средата на редовния сезон в състезанието.

И този двубой гледахте - по MAX Sport 4 HD.

Гръцкият тим, финалист от миналия сезон, завършва годината с актив 9-8, а АЛБА е 3-14.

Легенда запали огъня на победата за "Фенер" в Битката за Истанбул (Резултати)