Реал Мадрид не мисли да намалява темпото в Евролигата по баскетбол.

Шампионите на континента победиха и в Белград - 72:58 срещу Цървена звезда. Видяхте мача по MAX Sport 3 HD.

Марио Хезоня наниза 17 точки за гостите, които са вече с баланс 14-1 на върха на класирането в Евролигата. Звезда остава 5-10, като дори невероятната атмосфера в сръбската столица не помогна срещу класата и опита на Реал.

Другият гранд от Белград имаше далеч по-добра вечер. Партизан спечели като гост на Валенсия съд 72:67. Мачът гледахте по MAX Sport 1 HD.

Това бе пети пореден успех на тима на легендарния Желко Обрадович, а "черно-белите" за първи път побеждават този съперник в историята на Евролигата.

"На почивката изоставахме и играчите ми чуха само едно нещо - играйте здраво, както го прави Валенсия. И това направиха, за което им свалям шапка", коментира Обрадович. Тимът му е 9-6, на четвърто място в класирането. Валенсия е 8-7, което му отрежда седма позиция.