Водещи новини

Не пропускайте

Любопитно

Последни новини

Популярно

max sport plus banner

TV Програма

02:00
Евро Волейбол: Среща за трето място
04:00
Moto Е: Второ състезание с електрически мотори за Голямата награда на Сан Марино
05:00
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Сан Марино
06:20
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Сан Марино
08:00
Нидерландска Ередивизи: Аякс - Камбюр
10:00
Евро Волейбол: Среща за трето място
12:00
Евро Волейбол: Финал
14:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
14:30
Nascar Cup Series: Състезание в Тенеси
17:30
Nascar Cup Series: Състезание в Тенеси
18:00
Нидерландска Ередивизи: Обзор 5 кръг
19:00
Брейкпойнт
20:00
live ATP 250: Мец, Франция
22:00
live ATP 250: Мец, Франция
01:00
live ATP 250: Мец, Франция
02:00
Нидерландска Ередивизи: Обзор 5 кръг
03:00
Брейкпойнт
04:00
ATP 250: Мец, Франция
06:00
ATP 250: Мец, Франция
08:00
Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Фейенорд
10:00
Професионални майстори на родеото
11:00
Брейкпойнт
12:00
live ATP 250: Мец, Франция
14:00
live ATP 250: Мец, Франция
16:00
live ATP 250: Мец, Франция
18:00
Trans World Sport
18:30
ATP WT Uncovered
19:00
live ATP 250: Мец, Франци
21:00
Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Сан Марино
22:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Тенеси
23:00
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Сан Марино
00:20
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Сан Марино
02:00
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Сан Марино
03:30
ATP WT Uncovered
04:00
ATP 250: Мец, Франция
06:00
ATP 250: Мец, Франция
08:00
Нидерландска Ередивизи: Фортуна Ситард - Аякс
10:00
Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Сан Марино
11:00
ATP 250: Мец, Франция
13:00
live ATP 250: Мец, Франция
15:00
live ATP 250: Мец, Франция
17:00
live ATP 250: Мец, Франция
19:00
live ATP 250: Мец, Франция
21:00
live ATP 250: Мец, Франция
23:00
Trans World Sport
00:00
Евро Волейбол: Финал
02:00
Nascar Cup Series: Състезание в Тенеси
05:00
Nascar Cup Series: Състезание в Тенеси
05:30
ATP WT Uncovered
06:00
ATP 250: Мец, Франция
08:00
Нидерландска Ередивизи: Гоу Ахед Игълс - ПСВ Айндховен
10:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Тенеси
11:00
ATP 250: Мец, Франция
13:00
live ATP 250: Мец, Франция
15:00
live ATP 250: Мец, Франция
17:00
live ATP 250: Мец, Франция
19:00
live ATP 250: Мец, Франция
21:00
live ATP 250: Мец, Франция
23:00
Професионални майстори на родеото
00:00
live Голф: Ryder Cup Opening Ceremony
01:00
Баскетбол - Шампионска лига:
03:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
04:00
Нидерландска Ередивизи: Фортуна Ситард - Аякс
06:00
ATP 250: Мец, Франция
08:00
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Хееренвеен
10:00
Trans World Sport
11:00
ATP 250: Мец, Франция
13:00
ATP 250: Мец, Франция
15:00
live Голф: Ryder Cup
18:00
live Голф: Ryder Cup
21:00
live Голф: Ryder Cup
00:00
live Голф: Ryder Cup
02:00
Евро Волейбол: Финал
04:00
Нидерландска Ередивизи: Гоу Ахед Игълс - ПСВ Айндховен
06:00
Нидерландска Ередивизи: Обзор 6 кръг
07:00
ATP 250: Мец, Франция
09:00
ATP 250: Мец, Франция
11:00
ATP 250: Мец, Франция
13:00
ATP 250: Мец, Франция
15:00
live Голф: Ryder Cup
18:00
live Голф: Ryder Cup
21:00
live Голф: Ryder Cup
00:00
live Голф: Ryder Cup
02:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
02:30
Професионални майстори на родеото
03:30
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Сан Марино
04:50
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Сан Марино
06:30
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Сан Марино
08:00
Нидерландска Ередивизи: Аякс - Грьонинген
10:00
Нидерландска Ередивизи: Вилем II - ПСВ Айндховен
12:00
ATP WT Uncovered
12:30
ATP 250: Мец, Франция
14:30
ATP 250: Мец, Франция
16:30
live ATP 250: Мец, Франция
19:00
live Голф: Ryder Cup
22:00
live Голф: Ryder Cup
02:30
Световен рали шампионат: Гърция
03:30
Световен рали шампионат: Гърция
04:30
Световен рали шампионат: Гърция
05:30
Световен рали шампионат: Гърция
06:30
Световен рали шампионат: Гърция
08:00
Trans World Sport
08:30
Голф: Dutch Open
11:30
Голф: Dutch Open
12:00
NFL: Ню Йорк Джетс - Ню Инглънд Пейтриътс
15:00
Moto Е: Второ състезание с електрически мотори за Голямата награда на Сан Марино
15:50
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Сан Марино
17:30
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Сан Марино
19:00
live ATP 250: Астана
21:00
live ATP 250: Астана
23:00
live ATP 250: Астана
01:00
UFC Fight Night: Смит срещу Спан
04:00
Nascar Cup Series: Състезание в Тенеси
07:00
Nascar Cup Series: Състезание в Тенеси
07:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
08:00
ATP 250: Астана
10:00
ATP 250: Астана
12:00
NFL: Лос Анджелис Чарджърс - Далас Каубойс
15:00
live ATP 250: Астана
17:00
live ATP 250: Астана
19:00
Trans World Sport
19:45
live Нидерландска Ередивизи: Фортуна Ситард - Аякс
22:00
ATP 250: Астана
00:00
ATP 250: Астана
02:00
Баскетбол - Шампионска лига: Парма - Прометей
04:15
Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон
07:15
Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон
08:00
ATP 250: Астана
10:00
ATP 250: Астана
12:00
ATP 250: Астана
14:00
Професионални майстори на родеото
15:00
live ATP 250: Астана
17:00
live ATP 250: Астана
19:00
Голф: Dutch Open
19:45
live Нидерландска Ередивизи: Гоу Ахед Игълс - ПСВ Айндховен
22:00
live Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Хееренвеен
00:00
NFL: Ню Йорк Джетс - Ню Инглънд Пейтриътс
03:00
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Сан Марино
04:20
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Сан Марино
06:00
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Сан Марино
07:30
Trans World Sport
08:00
ATP 250: Астана
10:00
ATP 250: Астана
12:00
Спидуей 2021г.: Второ полуфинално състезание за Купата Нациите
15:00
live ATP 250: Астана
17:00
live ATP 250: Астана
19:00
Скорост на МАХ
20:00
NFL: Обзор 2 кръг
20:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
21:00
live ATP 250: Астана
23:00
ATP 250: Астана
01:00
NFL: Лос Анджелис Чарджърс - Далас Каубойс
04:00
Голф: Dutch Open
07:00
Голф: Dutch Open
07:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
08:00
ATP 250: Астана
10:00
ATP 250: Астана
12:00
ATP 250: Астана
14:00
Скорост на МАХ
15:00
live ATP 250: Астана
17:00
live ATP 250: Астана
19:00
live ATP 250: Астана
21:00
live ATP 250: Астана
23:00
Нидерландска Ередивизи: Обзор 6 кръг
00:00
Nascar Cup Series: Състезание в Тенеси
03:00
Nascar Cup Series: Състезание в Тенеси
03:30
UFC Fight Night: Смит срещу Спан
06:30
NFL: Обзор 2 кръг
07:00
ATP 250: Астана
09:00
ATP 250: Астана
11:00
ATP 250: Астана
13:00
ATP 250: Астана
15:00
live ATP 250: Мец, Франция
17:00
live ATP 250: Мец, Франция
19:00
live ATP 250: Астана
21:00
ATP 250: Астана
23:00
UFC 266: Преди големия сблъсък: Волкановски срещу Ортега
00:00
Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Сан Марино
01:00
Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон
04:00
Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон
04:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
05:00
live UFC 266: Волкановски срещу Ортега
08:00
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Сан Марино
09:20
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Сан Марино
11:00
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Сан Марино
12:30
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Тенеси
13:30
ATP 250: Астана
15:30
ATP 250: Астана
17:30
ATP 250: Астана
20:00
live NFL: Канзас Сити Чийфс - Лос Анджелис Чарджърс
23:00
live NFL: Канзас Сити Чийфс - Лос Анджелис Чарджърс
23:20
live NFL: Лос Анджелис Рамс - Тампа Бей Бъканиърс
02:00
Серия А: Емполи - Сампдория
04:00
Серия А: Венеция - Специя
06:00
Мейджър Лийг Сокър: Монреал Импакт - Чикаго Файър
08:00
Серия А: Салернитана - Аталанта
10:00
Шампионска лига: Барселона - Байерн Мюнхен
12:00
Шампионска лига: Челси - Зенит
14:00
Серия А: Емполи - Сампдория
16:00
Серия А: Лацио - Каляри
18:00
Серия А: Ювентус - Милан
20:00
Серия А: Обзор 4 кръг
21:00
Серия А: Интер - Болоня
23:00
Лига на конференциите: Рома - ЦСКА София
01:00
Лига Европа: Динамо Загреб - Уест Хям
03:00
Серия А: Обзор 4 кръг
04:00
Мейджър Лийг Сокър: Ню Ингланд Революшън - Ню Йорк Сити ФК
06:00
Серия А: Венеция - Специя
08:00
Серия А: Емполи - Сампдория
10:00
Шампионска лига: Малмьо - Ювентус
12:00
Шампионска лига: Йънг Бойс - Манчестър Юнайтед
14:00
УЕФА Шампионска лига
14:30
Серия А: Ювентус - Милан
16:30
Серия А: Интер - Болоня
18:30
Серия А: "Преди кръга"
19:00
live Студио "Футбол"
19:30
live Серия А: Болоня - Дженоа
21:30
live Студио "Футбол"
21:45
live Серия А: Фиорентина - Интер
23:45
live Студио "Футбол"
00:00
Лига Европа: Рейнджърс - Лион
02:00
Серия А: Лацио - Каляри
04:00
Мейджър Лийг Сокър: Монреал Импакт - Чикаго Файър
06:00
Серия А: Салернитана - Аталанта
08:00
Серия А: Лацио - Каляри
10:00
Шампионска лига: Виляреал - Аталанта
12:00
Шампионска лига: Севиля - Залцбург
14:00
Серия А: Болоня - Дженоа
16:00
Барса ТВ: "Луис ван Гаал"
17:00
Серия А: Фиорентина - Интер
19:00
live Студио "Футбол"
19:30
live Серия А: Специя - Ювентус
21:30
live Студио "Футбол"
21:45
live Серия А: Каляри - Емполи
23:45
live Студио "Футбол"
00:00
Младежка Шампионска лига: Барселона - Байерн Мюнхен
01:45
Серия А: Ювентус - Милан
03:35
live Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Ню Ингланд Революшън
05:30
УЕФА Шампионска лига
06:00
Серия А: Емполи - Сампдория
08:00
Серия А: Венеция - Специя
10:00
Лига Европа: Спартак Москва - Легия Вършава
12:00
Лига Европа: Галатасарай - Лацио
14:00
Серия А: Каляри - Емполи
16:00
Барса ТВ: "Луис ван Гаал"
17:00
Серия А: Специя - Ювентус
19:00
live Студио "Футбол"
19:30
live Серия А: Сампдория - Наполи
21:30
live Студио "Футбол"
21:45
live Серия А: Рома - Удинезе
23:45
live Студио "Футбол"
00:00
Серия А: Болоня - Дженоа
02:00
Серия А: Фиорентина - Интер
04:00
Серия А: Сампдория - Наполи
06:00
Серия А: Рома - Удинезе
08:00
Серия А: Болоня - Дженоа
10:00
Копа Судамерикана: Брагантино - Либертад
12:00
Копа Судамерикана: Пенярол - Атлетико Паранаенсе
14:00
Барса ТВ: "Луис ван Гаал"
15:00
live ATP 250: Мец, Франция
17:00
live ATP 250: Мец, Франция
19:00
live ATP 250: Мец, Франция
21:00
live ATP 250: Мец, Франция
23:00
УЕФА Шампионска лига
23:30
Серия А: Обзор 5 кръг
00:30
Серия А: Специя - Ювентус
02:30
Серия А: Каляри - Емполи
04:30
Серия А: Обзор 5 кръг
05:30
УЕФА Шампионска лига
06:00
Серия А: Сампдория - Наполи
08:00
Серия А: Фиорентина - Интер
10:00
Копа Либертадорес: Фламенго - Барселона
12:00
Копа Либертадорес: Палмейрас - Атлетико Минейро
14:00
Барса ТВ: "Луис ван Гаал"
15:00
Серия А: "Преди кръга"
15:30
live Студио "Футбол"
16:00
live Серия А: Специя - Милан
18:00
live Студио "Футбол"
18:15
Серия А: Обзор 5 кръг
19:15
УЕФА Шампионска лига
19:45
live Нидерландска Ередивизи: Аякс - Грьонинген
22:00
live Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - НЕК Неймеген
00:00
Нидерландска Ередивизи: Вилем II - ПСВ Айндховен
02:00
Серия А: Специя - Милан
04:00
Копа Судамерикана: Брагантино - Либертад
06:00
Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Ню Ингланд Революшън
08:00
Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Сити ФК - Ню Йорк Ред Булс
10:00
Серия А: Специя - Милан
12:00
УЕФА Лига Европа и Лига на Конференциите
13:00
live Студио "Футбол"
13:30
live Серия А: Ювентус - Сампдория
15:30
live Студио "Футбол"
16:00
live Серия А: Сасуоло - Салернитана
18:00
live Студио "Футбол"
18:30
live Студио "Футбол"
19:00
live Серия А: Лацио - Рома
21:00
live Студио "Футбол"
21:45
live Серия А: Наполи - Каляри
23:45
live Студио "Футбол"
02:00
Ла Лига: Майорка - Виляреал
04:00
Ла Лига: Реал Сосиедад - Севиля
06:00
Ла Лига: Бетис - Еспаньол
08:00
Мейджър Лийг Сокър: Монреал Импакт - Чикаго Файър
10:00
Барса ТВ: "Сера Ферер"
11:00
Ла Лига: Реал Сосиедад - Севиля
13:00
Ла Лига: Райо Валекано - Хетафе
15:00
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
17:00
Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид
19:00
Ла Лига 2: Обзор 6 кръг
20:00
live "Пред Банята" - спортно шоу
21:30
Ла Лига: Обзор 5 кръг
22:30
live Студио "Футбол"
23:00
live Ла Лига: Барселона - Гранада
01:00
live Студио "Футбол"
01:15
Ла Лига: Алавес - Осасуна
03:00
Ла Лига 2: Обзор 6 кръг
04:00
Ла Лига: Елче - Леванте
06:00
Ла Лига: Майорка - Виляреал
08:00
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
10:00
"Пред Банята" - спортно шоу
11:30
Барса ТВ: "Паулиньо от сърце "
12:00
Ла Лига: Селта - Кадис
14:00
Ла Лига: Бетис - Еспаньол
16:00
Ла Лига: Барселона - Гранада
18:00
Мейджър Лийг Сокър: Обзор на кръга
18:30
Ла Лига: Обзор 5 кръг
19:30
Ла Лига: "Преди кръга"
20:00
live Студио "Футбол"
20:30
live Ла Лига: Хетафе - Атлетико Мадрид
22:20
live Студио "Футбол"
22:50
live Студио "Футбол"
23:00
live Ла Лига: Атлетик Билбао - Райо Валекано
01:00
live Студио "Футбол"
01:15
Ла Лига: Валенсия - Реал Мадрид
03:00
Мейджър Лийг Сокър: Обзор на кръга
03:30
live Копа Либертадорес: Палмейрас - Атлетико Минейро
05:30
Барса ТВ: "Паулиньо от сърце "
06:00
Ла Лига: Реал Сосиедад - Севиля
08:00
Ла Лига: Барселона - Гранада
09:45
Мейджър Лийг Сокър: Ню Ингланд Революшън - Ню Йорк Сити ФК
11:30
Ла Лига 2: Алкорон - Алмерия
13:30
Копа Либертадорес: Палмейрас - Атлетико Минейро
15:30
Ла Лига: Атлетик Билбао - Райо Валекано
17:30
Ла Лига: Хетафе - Атлетико Мадрид
19:30
Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
20:00
live Студио "Футбол"
20:30
live Ла Лига: Севиля - Валенсия
22:30
live Студио "Футбол"
23:00
live Ла Лига: Реал Мадрид - Майорка
01:00
live Студио "Футбол"
01:15
live Копа Судамерикана: Брагантино - Либертад
03:30
live Копа Либертадорес: Фламенго - Барселона
05:30
Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
06:00
Ла Лига: Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
08:00
Ла Лига: Реал Сосиедад - Севиля
09:45
Ла Лига: Атлетик Билбао - Райо Валекано
11:30
Ла Лига: Хетафе - Атлетико Мадрид
13:30
Копа Судамерикана: Брагантино - Либертад
15:30
Ла Лига: Севиля - Валенсия
17:30
Ла Лига: Реал Мадрид - Майорка
19:30
Ла Лига: "Хрониките на Ла Лига"
20:00
live Студио "Футбол"
20:30
live Ла Лига: Гранада - Реал Сосиедад
22:30
live Студио "Футбол"
23:00
live Ла Лига: Кадис - Барселона
01:00
live Студио "Футбол"
01:15
Ла Лига: Барселона - Гранада
03:00
Ла Лига: "Хрониките на Ла Лига"
03:30
live Копа Судамерикана: Пенярол - Атлетико Паранаенсе
05:30
Мейджър Лийг Сокър: Обзор на кръга
06:00
Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Ню Ингланд Революшън
08:00
Ла Лига: Севиля - Валенсия
10:00
Ла Лига 2: Обзор 6 кръг
11:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Майорка
13:00
Копа Либертадорес: Фламенго - Барселона
15:00
Ла Лига: Гранада - Реал Сосиедад
17:00
Ла Лига: Кадис - Барселона
19:00
Ла Лига: Обзор 6 кръг
20:00
live "Пред Банята" - спортно шоу
21:00
Ла Лига: "Преди кръга"
21:30
Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
22:00
live Ла Лига 2: Алмерия - Тенерифе