Водещи новини

Не пропускайте

Любопитно

Последни новини

Популярно

max sport plus banner

TV Програма

02:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
04:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
06:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието във Вирджиния
07:00
Нидерландска Ередивизи: Аякс - Грьонинген
09:00
ATP 1000: Синсинати
11:00
ATP 1000: Синсинати
13:00
ATP 1000: Синсинати
15:00
ATP 1000: Синсинати
17:00
Trans World Sport
18:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
20:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
22:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
00:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
02:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
04:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
06:00
Скорост на Макс
07:00
Trans World Sport
08:00
Nascar Cup Series: Състезание във Вирджиния
11:00
Nascar Cup Series: Състезание във Вирджиния
11:30
ATP WT Uncovered
12:00
ATP 1000: Синсинати
14:00
ATP 1000: Синсинати
16:00
ATP 1000: Синсинати
18:00
ATP 1000: Синсинати
20:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
22:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
00:00
Нидерландска Ередивизи: Обзор 2 кръг
01:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието във Вирджиния
02:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
04:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
06:00
Диамантена лига 2022г.: Обзор на турнира в Монако
07:00
Moto GP: Първа тренировка за Голямата награда на Австрия
08:00
Moto GP: Втора тренировка за Голямата награда на Австрия
09:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
09:40
live ПРЯКО, Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Мелбърн
11:00
Скорост на Макс
12:00
live ПРЯКО, Световен рали шампионат: Белгия
13:00
ATP 1000: Синсинати
15:00
ATP 1000: Синсинати
17:00
live ПРЯКО, Световен рали шампионат: Белгия
18:00
ATP 1000: Синсинати
20:00
ATP 1000: Синсинати
22:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
00:00
Световен рали шампионат: Белгия
01:00
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
03:00
Световен рали шампионат: Белгия
04:00
Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Волендам
06:00
live ПРЯКО, Суперкарс 2022г.: Второ състезание в Мелбърн
07:15
ATP WT Uncovered
07:45
Trans World Sport
09:15
live ПРЯКО, Суперкарс 2022г.: Трето състезание в Мелбърн
10:30
live ПРЯКО, Световен рали шампионат: Белгия
11:30
ATP WT Uncovered
12:00
ATP 1000: Синсинати
14:00
live ПРЯКО, Световен рали шампионат: Белгия
15:30
live ПРЯКО, Нидерландска Ередивизи: Спарта Ротердам - Аякс
17:45
live ПРЯКО, Нидерландска Ередивизи: Валвайк - Фейенорд
20:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
20:30
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието във Вирджиния
21:30
ATP 1000: Синсинати
23:30
live ПРЯКО, ATP 1000: Синсинати
02:00
Trans World Sport
03:00
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Австрия
04:20
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Австрия
06:00
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Австрия
07:30
Moto Е: Състезание с електрически мотори за Голямата награда на Австрия
08:00
Световен рали шампионат: Белгия
09:00
Световен рали шампионат: Белгия
10:00
Световен рали шампионат: Белгия
11:00
Световен рали шампионат: Белгия
12:30
ATP 1000: Синсинати
15:00
Nascar Cup Series: Състезание в Ню Йорк
18:00
ATP 1000: Синсинати
19:00
Брейкпойнт
20:00
Световен рали шампионат: Обзор на състезанието в Белгия
21:00
live ПРЯКО, ATP 250: Уинстън-Сейлъм
23:00
live ПРЯКО, ATP 250: Уинстън-Сейлъм
01:00
Нидерландска Ередивизи: Обзор 3 кръг
02:00
live ПРЯКО, ATP 250: Уинстън-Сейлъм
04:00
live ПРЯКО, ATP 250: Уинстън-Сейлъм
06:00
Нидерландска Ередивизи: Спарта Ротердам - Аякс
08:00
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Австрия
09:20
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Австрия
11:00
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Австрия
12:30
ATP 1000: Синсинати
13:30
Брейкпойнт
14:30
ATP 250: Уинстън-Сейлъм
16:30
ATP 250: Уинстън-Сейлъм
18:30
ATP 250: Уинстън-Сейлъм
20:30
ATP WT Uncovered
21:00
live ПРЯКО, ATP 250: Уинстън-Сейлъм
23:00
live ПРЯКО, ATP 250: Уинстън-Сейлъм
01:00
Световен рали шампионат: Обзор на състезанието в Белгия
02:00
live ПРЯКО, ATP 250: Уинстън-Сейлъм
04:00
live ПРЯКО, ATP 250: Уинстън-Сейлъм
06:00
Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Волендам
08:00
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Мелбърн
09:15
Суперкарс 2022г.: Второ състезание в Мелбърн
10:30
Суперкарс 2022г.: Трето състезание в Мелбърн
12:00
Nascar Cup Series: Състезание в Ню Йорк
15:00
Нидерландска Ередивизи: Обзор 3 кръг
16:00
Професионални майстори на родеото: Отборни състезания
17:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Ню Йорк
18:00
ATP 250: Уинстън-Сейлъм
20:00
ATP 250: Уинстън-Сейлъм
22:00
live ПРЯКО, ATP 250: Уинстън-Сейлъм
01:40
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Великобритания
03:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
04:00
UFC Fight Night: Вера срещу Круз
07:00
Голф: Vierumaki Finnish Challenge
07:30
Голф: ISPS Handa World Invitational
08:00
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Тейлъм Бенд
09:10
Суперкарс 2022г.: Трето състезание в Тейлъм Бенд
10:30
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Великобритания
11:40
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Великобритания
13:10
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Великобритания
15:00
Trans World Sport
15:30
Голф: Vierumaki Finnish Challenge
16:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Монако
18:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
18:30
Скорост на Макс
19:30
Нидерландска Ередивизи: Гоу Ахед Игълс - ПСВ Айндховен
21:30
Нидерландска Ередивизи: Аякс - Грьонинген
23:30
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Хееренвеен
01:30
Cage Warriors 142: Галавечер от Уелс
03:30
Голф: ISPS Handa World Invitational
04:00
Голф: D+D Real Czech Masters
07:00
Голф: D+D Real Czech Masters
08:00
Нидерландска Ередивизи: Гоу Ахед Игълс - ПСВ Айндховен
09:50
Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Великобритания
10:50
live ПРЯКО, Moto GP: Първа тренировка за Голямата награда на Австрия
12:00
Нидерландска Ередивизи: Аякс - Грьонинген
14:00
Скорост на Макс
15:05
live ПРЯКО, Moto GP: Втора тренировка за Голямата награда на Австрия
16:00
Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Хееренвеен
18:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Монако
20:00
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Тейлъм Бенд
21:10
Суперкарс 2022г.: Трето състезание в Тейлъм Бенд
22:30
live ПРЯКО, Ла Лига 2: Алавес - Мирандес
00:30
UFC Fight Night: Вера срещу Круз
03:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
04:00
Голф: D+D Real Czech Masters
07:00
Голф: D+D Real Czech Masters
08:00
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието във Вирджиния
09:00
Нидерландска Ередивизи: Обзор 2 кръг
10:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
10:50
live ПРЯКО, Moto GP: Трета тренировка за Голямата награда на Австрия
11:50
Trans World Sport
12:20
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Мелбърн
13:30
live ПРЯКО, Moto GP: Квалификации за Голямата награда на Австрия
16:30
live ПРЯКО, Moto GP: Квалификации за Голямата награда на Австрия
18:00
Nascar Cup Series: Състезание във Вирджиния
21:00
Nascar Cup Series: Състезание във Вирджиния
21:45
live ПРЯКО, Серия А: Сасуоло - Лече
00:00
Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Волендам
02:00
UFC 278: Преди големия сблъсък: Усман срещу Едуардс
03:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Монако
05:00
live ПРЯКО, UFC 278: Усман срещу Едуардс
08:00
Суперкарс 2022г.: Второ състезание в Мелбърн
09:15
Nascar Cup Series: Обзор на състезанието във Вирджиния
10:35
live ПРЯКО, Moto GP: Загрявка преди състезанието за Голямата награда на Австрия
11:00
Trans World Sport
12:00
live ПРЯКО, Moto 3: Състезание за Голямата награда на Австрия
13:20
live ПРЯКО, Moto 2: Състезание за Голямата награда на Австрия
15:00
live ПРЯКО, Moto GP: Състезание за Голямата награда на Австрия
16:30
live ПРЯКО, Moto Е: Състезание с електрически мотори за Голямата награда на Австрия
17:00
Лека атлетика: "Атлетикс"
17:30
Световен рали шампионат: Белгия
18:30
Световен рали шампионат: Белгия
19:30
Световен рали шампионат: Белгия
20:30
Световен рали шампионат: Белгия
22:00
live ПРЯКО, Nascar Cup Series: Състезание в Ню Йорк
01:00
UFC 278: Усман срещу Едуардс
04:00
Trans World Sport
04:30
Голф: D+D Real Czech Masters
07:30
Голф: D+D Real Czech Masters
08:00
Moto Е: Състезание с електрически мотори за Голямата награда на Австрия
08:30
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Австрия
09:50
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Австрия
11:30
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Австрия
13:00
Суперкарс 2022г.: Първо състезание в Мелбърн
14:15
Суперкарс 2022г.: Второ състезание в Мелбърн
15:30
Суперкарс 2022г.: Трето състезание в Мелбърн
17:00
Trans World Sport
18:00
Нидерландска Ередивизи: Валвайк - Фейенорд
20:00
Нидерландска Ередивизи: Обзор 3 кръг
21:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Елче - Алмерия
23:00
UFC 278: Усман срещу Едуардс
02:00
Голф: D+D Real Czech Masters
05:00
Голф: D+D Real Czech Masters
05:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
06:00
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Монако
08:00
Световен рали шампионат: Белгия
09:00
Световен рали шампионат: Белгия
10:00
Световен рали шампионат: Белгия
11:00
Световен рали шампионат: Белгия
12:30
Голф: D+D Real Czech Masters
15:30
Голф: D+D Real Czech Masters
16:00
Nascar Cup Series: Състезание в Ню Йорк
19:00
Нидерландска Ередивизи: Спарта Ротердам - Аякс
20:45
Нидерландска Ередивизи: Обзор 3 кръг
22:00
live ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Карабах
00:00
Moto GP: Състезание за Голямата награда на Австрия
01:30
Moto 2: Състезание за Голямата награда на Австрия
03:10
Moto 3: Състезание за Голямата награда на Австрия
04:30
UFC 278: Усман срещу Едуардс
07:30
Лека атлетика: "Атлетикс"
08:00
Голф: D+D Real Czech Masters
11:00
Голф: D+D Real Czech Masters
11:30
Диамантена лига 2022г.: Турнир в Монако
13:30
Световен рали шампионат: Белгия
14:30
Световен рали шампионат: Белгия
15:30
Световен рали шампионат: Белгия
16:30
Световен рали шампионат: Белгия
18:00
Голф: Made in Frederikshavn Challenge
18:30
Голф: D+D Real Czech Masters
19:00
Голф: JCB Championship
20:00
Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Волендам
22:00
Nascar Cup Series: Състезание в Ню Йорк
02:00
Копа Судамерикана: Сеара - Сао Пауло
04:00
Копа Либертадорес: Естудиантес - Атлетико Паранаензе
06:00
Серия А: Милан - Удинезе
08:00
Копа Судамерикана: Индепендиенте дел Вале - Депортиво Тачира
10:00
Серия А: Лече - Интер
12:00
Серия А: Лацио - Болоня
14:00
live ПРЯКО, Голф: D+D Real Czech Masters
17:00
live ПРЯКО, Голф: D+D Real Czech Masters
19:00
Мейджър Лийг Сокър: Обзор на кръга
19:30
УЕФА Шампионска лига: Обзор на кръга
20:00
УЕФА Шампионска лига: Рейнджърс - ПСВ Айндховен
22:00
Серия А: Салернитана - Рома
00:00
УЕФА Шампионска лига: Копенхаген - Трабзонспор
02:00
Копа Судамерикана: Атлетико Гоянензе - Насионал
04:00
Копа Либертадорес: Фламенго - Коринтианс
06:00
Серия А: Лече - Интер
08:00
Серия А: Милан - Удинезе
10:00
Серия А: Лацио - Болоня
12:00
Серия А: Салернитана - Рома
14:00
live ПРЯКО, Голф: D+D Real Czech Masters
17:00
live ПРЯКО, Голф: D+D Real Czech Masters
19:00
Калчо мания
20:00
УЕФА Шампионска лига: Бодьо/Глимт - Динамо Загреб
22:00
УЕФА Шампионска лига
22:30
Серия А: Милан - Удинезе
00:30
УЕФА Шампионска лига: Рейнджърс - ПСВ Айндховен
02:30
Копа Судамерикана: Интернасионал - Мелгар
04:15
Копа Либертадорес: Талерес де Кордоба - Велес Сарсфилд
06:00
Серия А: Лацио - Болоня
08:00
Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Ред Булс - Орландо Сити
10:00
Серия А: Салернитана - Рома
12:00
Калчо мания
13:00
Мейджър Лийг Сокър: Обзор на кръга
13:30
live ПРЯКО, Голф: D+D Real Czech Masters
16:30
live ПРЯКО, Голф: D+D Real Czech Masters
18:00
Копа Судамерикана: Обзор на кръга
18:30
Серия А: "Преди кръга"
19:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:30
live ПРЯКО, Серия А: Удинезе - Салернитана
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
21:45
live ПРЯКО, Серия А: Интер - Специя
23:45
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:00
УЕФА Шампионска лига: Бодьо/Глимт - Динамо Загреб
02:00
Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Волендам
04:00
Серия А: Удинезе - Салернитана
06:00
Серия А: Интер - Специя
08:00
Мейджър Лийг Сокър: Интер Маями - Торонто
10:00
Серия А: Сасуоло - Лече
12:00
Серия А: Интер - Специя
14:00
live ПРЯКО, Голф: D+D Real Czech Masters
17:00
live ПРЯКО, Голф: D+D Real Czech Masters
18:30
Копа Либертадорес: Обзор на кръга
19:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
19:30
live ПРЯКО, Серия А: Наполи - Монца
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
21:45
live ПРЯКО, Серия А: Аталанта - Милан
23:45
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:00
УЕФА Шампионска лига
00:30
Копа Судамерикана: Обзор на кръга
01:05
live ПРЯКО, Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Ню Йорк Сити ФК
03:00
Барса ТВ: "Рексач"
04:00
Серия А: Наполи - Монца
06:00
Серия А: Аталанта - Милан
08:00
Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Ню Йорк Сити ФК
10:00
Нидерландска Ередивизи: Спарта Ротердам - Аякс
12:00
Нидерландска Ередивизи: Валвайк - Фейенорд
14:00
Барса ТВ: "Сера Ферер"
15:00
УЕФА Шампионска лига
15:30
УЕФА Шампионска лига: Копенхаген - Трабзонспор
17:30
Серия А: Интер - Специя
19:30
Серия А: Аталанта - Милан
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
21:45
live ПРЯКО, Серия А: Сампдория - Ювентус
23:45
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:00
Серия А: Наполи - Монца
02:00
Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Волендам
04:00
Серия А: Сампдория - Ювентус
06:00
Серия А: Интер - Специя
08:00
Серия А: Наполи - Монца
10:00
Мейджър Лийг Сокър: Интер Маями - Торонто
12:00
Барса ТВ: "Сера Ферер"
13:00
УЕФА Шампионска лига
13:30
Серия А: Аталанта - Милан
15:30
УЕФА Шампионска лига: Бодьо/Глимт - Динамо Загреб
17:30
Серия А: Обзор 2 кръг
18:30
Калчо мания
19:30
УЕФА Шампионска лига: Рейнджърс - ПСВ Айндховен
21:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
22:00
live ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Динамо Киев
00:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
00:20
live ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига: Обзор на кръга
01:00
Серия А: Сампдория - Ювентус
03:00
Серия А: Интер - Специя
05:00
Барса ТВ: "Сера Ферер"
06:00
Серия А: Обзор 2 кръг
07:00
Калчо мания
08:00
Серия А: Аталанта - Милан
10:00
Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Ню Йорк Сити ФК
12:00
УЕФА Шампионска лига
12:30
Калчо мания
13:30
Нидерландска Ередивизи: Спарта Ротердам - Аякс
15:30
Серия А: Наполи - Монца
17:30
Серия А: Сампдория - Ювентус
19:30
УЕФА Шампионска лига: Обзор на кръга
20:00
УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Карабах
22:00
Серия А: Интер - Специя
02:30
Ла Лига: Кадис - Реал Сосиедад
04:30
Копа Судамерикана: Обзор на кръга
05:30
Ла Лига 2: Обзор 1 кръг
06:00
Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Ред Булс - Орландо Сити
08:00
Ла Лига: Валенсия - Жирона
10:00
Ла Лига 2: Леванте - Уеска
12:00
Мейджър Лийг Сокър: Филаделфия Юниън - Чикаго Файър
13:45
Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Ред Булс - Орландо Сити
15:30
Ла Лига: Кадис - Реал Сосиедад
17:30
Ла Лига: Алмерия - Реал Мадрид
19:30
Ла Лига: "Хрониките на Ла Лига"
20:00
Ла Лига: Барселона - Райо Валекано
22:00
Ла Лига: Хетафе - Атлетико Мадрид
00:00
Копа Либертадорес: Палмейрас - Атлетико Минейро
02:00
Ла Лига: Осасуна - Севиля
04:00
Ла Лига: Валенсия - Жирона
06:00
Ла Лига: Кадис - Реал Сосиедад
08:00
Ла Лига: Осасуна - Севиля
10:00
Ла Лига: Обзор 1 кръг
11:00
Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
11:30
Ла Лига: Хетафе - Атлетико Мадрид
13:30
Ла Лига 2: Леванте - Уеска
15:30
Ла Лига: Алмерия - Реал Мадрид
17:30
Ла Лига: Барселона - Райо Валекано
19:30
Ла Лига: "Преди кръга"
20:00
live ПРЯКО, "Пред Стадиона" - спортно шоу
21:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Еспаньол - Райо Валекано
23:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Севиля - Валядолид
01:00
Копа Либертадорес: Естудиантес - Атлетико Паранаензе
03:00
"Пред Стадиона" - спортно шоу
04:00
Ла Лига 2: Алавес - Мирандес
06:00
Ла Лига: Севиля - Валядолид
08:00
Ла Лига: Алмерия - Реал Мадрид
10:00
"Пред Стадиона" - спортно шоу
11:00
LaLiga дневник
12:00
Ла Лига: Барселона - Райо Валекано
14:00
Ла Лига: Алмерия - Реал Мадрид
16:00
Ла Лига: Севиля - Валядолид
18:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
18:30
live ПРЯКО, Ла Лига: Осасуна - Кадис
20:30
live ПРЯКО, Ла Лига: Майорка - Бетис
22:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
23:00
live ПРЯКО, Ла Лига: Селта - Реал Мадрид
01:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
01:15
Копа Судамерикана: Индепендиенте дел Вале - Депортиво Тачира
03:05
live ПРЯКО, Мейджър Лийг Сокър: Интер Маями - Торонто
05:00
Копа Либертадорес: Обзор на кръга
05:30
Копа Судамерикана: Обзор на кръга
06:00
Ла Лига: Селта - Реал Мадрид
08:00
Ла Лига 2: Алавес - Мирандес
10:00
Ла Лига: Майорка - Бетис
12:00
Ла Лига: Севиля - Валядолид
14:00
Мейджър Лийг Сокър: Интер Маями - Торонто
16:00
Ла Лига: Селта - Реал Мадрид
18:00
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
18:30
live ПРЯКО, Ла Лига: Атлетик Билбао - Валенсия
20:30
live ПРЯКО, Ла Лига: Атлетико Мадрид - Виляреал
22:30
live ПРЯКО, Студио "Футбол"
23:00
live