Българският национален отбор по волейбол показа добри неща срещу отбора на САЩ, но загуби с 1:3 гейма в "Арена Армеец".

Време за почивка обаче няма, тъй като последният мач за нашите от Лигата на нациите тази седмица е в неделя вечер. Срещата е от 20 часа и ще можете да я наблюдавате пряко по MAX Sport 3 HD.

Съперник е отборът на Бразилия, който се намира на седмото място във временното класиране с четири победи и три загуби.

В София бразилците загубиха от Полша с 1:3, но след това надвиха с чисти победи последователно Сърбия и Иран.

България все още търси втората си победа в шампионата и за момента се намира на предпоследното 15-о място с шест точки. Същият актив имат отборите на Канада и Китай.

Срещу Бразилия за последно играхме в Лигата на нациите преди година, като "кариоките" спечелиха с 3:0. Преди това двата тима се изправиха един срещу друг и в квалификация за Олимпийските игри и отново Бразилия спечели драматично с 3:2.

В 16:30 часа по същия канал ще можете да наблюдавате и мача САЩ - Полша.