Сръбският шампион Войводина, където играе и Радослав Парапунов, взе само гейм при гостуването си в Германия на Фридрихсхафен в Шампионската лига. Тимът от Нови Сад отстъпи с 1:3 (25:20, 17:25, 16:25, 23:25) и така допусна трето поражение в четири мача досега в турнира.

Този мач гледахте на живо по MAX Sport 2 HD.

Българският национал бе най-резултатен в мача със своите 17 точки, като имаше значителен принос за това сърбите да вземат първия гейм, но след това домакините видимо вдигнаха оборотите и стигнаха до обрат.

Срещата продължи точно 99 минути.

Полякът Михал Суперлак реализира най-много точки за победителите - 15 на брой.

Фридрихсхафен е втори в класирането с 3 победи в 4 мача, изоставайки единствено от полския лидер Ястжембски, който е с пълен актив и 4 от 4.

Тази вечер ще ви покажем още два мача с българско участие - домакинството на Алекс Николов и Лубе Чивитанова на Тур, както и гостуването на Мартин Атанасов и Зираат Банк на новия световен клубен шампион Перуджа:

Лубе Чивитанова - Тур (20:00 часа, Макс спорт 2)

Перуджа - Зираат Банк (21:00 часа, Макс спорт 3)