Япония победи България с 3:0 в женската Лига на нациите във волейбола, като не остави съмнения в превъзходството си - 25:13, 25:15 и 25:15 в отделните геймове.

Видяхте срещата по MAX Sport 3 HD.

Загубата бе втора за нашите от първия минитурнир в надпреварата за 2024-а, който се провежда в Анталия.

Мачът продължи само 75 минути, а нито в един момент не изглеждаше японките да са застрашени да загубят гейм или победата.

Преди два дни Нидерландия също не ни даде нито една част, но поне българките записаха доста по-сериозен точков актив.

В петък тимът на селекционера Лоренцо Мичели среща Италия (20:00 часа по MAX Sport 3 HD), а в събота участието на нашите в Анталия приключва с мач срещу Франция (17:00 часа, MAX Sport 2 HD).

Следват 4 мача в САЩ в края на месеца, както и минитурнир в Хонконг с още четири двубоя през юни.