Българският национален отбор по волейбол има по-малко от 24 часа да забрави разочароващата загуба срещу Австралия в Лигата на нациите.

Нашите отстъпиха с 2:3 гейма в драматична среща снощи, но още днес излизат за третия си и предпоследен мач в "Арена Армеец".

Съперник на нашите е отборът на САЩ, който е финалист на турнира от 2019 година. Срещата е от 20 часа и ще можете да я наблюдавате пряко по MAX Sport 3 HD.

До момента американците са с пет победи и само една загуба, което им отрежда четвърто място във временното класиране. В "Арена "Армеец" те победиха Сърбия с 3:1 гейма и изненадващо загубиха от Иран с 1:3 в четвъртък.

В миналогодишното издание на Лигата на нациите САЩ триумфира над България с 3:0, но пък през 2019-а победата отиде за нашите с 3:1.