Най-доброто от четвъртия кръг в La Liga е тук - с гола, спасяването и играча на уикенда.

Вие, разбира се, не пропуснахте нищо важно с предаванията на MAX Sport 4 HD.

Роберт Левандовски вкара след страхотно укротяване на топката с гърди и удар от въздуха за Барса срещу Севиля (3:0 навън)- Няма по-атрактивен гол от този за кръга.

Спасяването на вратаря на Бетис Руи Силва при удара с глава на Орелиен Чуамени от Реал Мадрид е най-доброто. А играч на 4-ия рунд стана Яго Аспас от Селта, който вкара два гола за домакинското 3:0 над Кадис (вижте във видеото подвизите му).

В добавка - ето го голът на Тони Лато, капитанът на Валенсия, извел напред отбора му още в 7-ата минута срещу Хетафе на "Местая", сложил старт на голеада - 5:1. И то - вижте го през мрежата от специалната камера на испанските колеги.

И за десерт - от птичи поглед, пак със специалните технически възможности, как Осасуна би Райо в последните секунди с гола на Рубен Гарсия.

Очаквайте след всеки кръг в Испания - най-доброто и най-зрелищното, събрано в няколко видеа.