Време е да видите най-красивите голове и най-зрелищните спасявания в четвъртия кръг Лига Европа - турнир, мачовете от който гледате в каналите на MAX Sport.

Подборките с попаденията и уникалните вратарски намеси ви предлагаме на сайта maxsport.live.

Някои от головете са страхотни, а българската следа е с първото попадение във вратата на ЦСКА, реализирано от Шааб Захеди (Зоря-Луганск). Българският представител загуби с 0:2 като гост в Украйна.

И при спасяванията (долу) има кадър от този мач, като този път вратарят на ЦСКА Густаво Бусато води подборката с отразен удар по диагонала на нападател на Зоря.

Но извън мача на "червените", изпълненията, намерили място във видеокомпилациите на четвъртия кръг в турнира си струва да се видят.

Гледайте мачовете в Лигата на конференциите в каналите на MAX Sport.