Далас Старс обърна с 5:3 Едмънтън Ойлърс като гост и поведе в серията с 2-1 победи, във финалите на Запад в Националната хокейна лига.

Видяхте шоуто и един от най-качествените мачове в плейофите досега през сезона по MAX Sport 2 HD.

В него домакините поведоха с 2:0 в първата третина с голове на Зак Хаймън и Конър Макдейвид.

Но в луда втора част Далас обърна до 3:2 (Джейсън Робъртсън 2 и Уайът Джонстън). Само за да се стигне до ново изравняване - Адам Хенрик вкара за 3:3 в края на тази част.

В третата пак Робъртсън оформи хеттрика си за гостите, а Миро Хейсканен вкара в празната врата за 5:3 в края.

Така Далас върна победата навън, която Едмънтън бе взел в мач №1 в Тексас.

Четвъртата среща е отново в Канада, в четвъртък сутринта българско време (03:30 ч по MAX Sport 2 HD).