Отборът на Каролина постигна дванадесетата си победа през сезона в НХЛ. И то по какъв начин само! "Ураганите" постигнаха обрат за 8 минути срещу Кълъмбъс, за да победят с 3:2 в срещата между двата отбора, след като отправиха 43 удара към вратата на противника.

Срещата гледахте пряко по MAX Sport 1 HD, a след 40 минути суша, и петте попадения дойдоха в заключителната третина.

Сирил Марено и Джони Гадрьо дадоха аванс от два гола на гостуващия тим на Блу Джакетс рано в последния период, но после в рамките на 8 минути и 4 секунди домакините се пребориха за победата.

Това стана след попадения на Йеспери Котканиеми, Брейди Скей и Андрей Свечников, реализирал победния изстрел при оставащи по-малко от две минути до края на двубоя.