Каролина победи у дома Вегас Голдън Найтс с 4:3 с овъртайм, а мачът гледахте по MAX Sport 2 HD.

Гостите също не са недоволни, те спасиха едната точка (която се дава за загуба в допълнително време в NHL), въпреки че изоставаха с два гола в края на третата част от редовните 60 минути.

Себастиан Ахо вкара шайбата на успеха в овъртайма, след като преди това Нино Нидеритер и Винсънт Трошек бяха дали аванс от 2:0 за домакините, а Ахо бе направил 3:1.

Каролина водеше с тази преднина 7 минути преди края, но голове на Никлас Хаг и Брет Хоудън доведоха нещата до допълнително време.

За Ураганите това е победа-отговор на "най-лошата им игра през сезона", както бе определена загубата с 4:7 от Ню Джърси денонощие по-рано.

Тимът е трети в Метрополитан дивизията с 28-9-2. Вегас води в Тихоокеанската с 25-15-3.