Разгром прати отбора на Вегас Голдън Найтс на големия финал за Купа "Стенли".

В мач, който наблюдавахте по MAX Sport 2 HD, отборът от Лас Вегас разгроми Далас Старс с 6:0, като по този начин спечели финала в Западната Конференция с 4:2 победи.

"Рицарите" разбиха надеждите на Далас за вкарването на серията в седми решителен мач по брутален начин, вкарвайки им шест попадения в собствената им зала.

Ключово значение имаха първите 15 минути от мача, в които гостите нанизаха три шайби.

Уилям Кариър и Уилям Карлсон вкараха първите два гола, а третият бе дело на Кийгън Колесър.

Във втората и третата част вместо Далас да опита да обърне развоя на този мач се случи точно обратното, като след нови три гола, Вегас Голдън Найтс оформи разгромната си победа с 6:0.

Така във финалната серия, която ще излъчи носителят на Купа "Стенли", отборът от Вегас ще спори с Флорида Пантърс.