С три гола в последните 11 минути Минесота Уайлд удари като гост Ню Йорк Айлендърс в Националната хокейна лига - 3:1. До средата на заключителната част домакините водеха с 1:0 (Скот Мейфийлд) и гледаха към прекъсване на серията от три поредни загуби.

Но Фредерик Годрю, Сам Стийл и Кирил Капризов - в празната врата, след като домакините извадиха вратаря си да търсят изравняване, обърнаха развоя на срещата.

Минесота е трети в Централната дивизия на Запад с баланс 23-14-4, докато Айлендърс са 22-18-3 и са шести в Метрополитън на Изток.

Бостън загуби изненадващо тежко с 0:3 от Сиатъл у дома, което е едва петото поражение на Мечоците в сезона в редовно време. Това е най-силният тим като статистика в NHL и продължава да е на върха с актив 32-5-4.

Сиатъл също не върви никак зле - 25-12-4.

32 спасявания не стигнаха на Алекс Георгиев в луд мач срещу "пантерите"