Калгари победи Флорида с 5:4 след дузпи, като двата тима предложиха същинско зрелище на феновете. Редовното време завърши 4:4, а след като в продължението голове нямаше, хокеистите на Флеймс и Пантърс изпълниха общо десет дузпи, за да могат гостите от Канада да си тръгнат като победители.

Срещата гледахте на живо по MAX Sport 3 HD.

Гостите поведоха с 2:0 след попадения на Ружичка в първата третина и на Задоров рано във втората, но "пантерите" изравниха чрез Уайт и Райнхарт. Втори гол на Ружичка във втората част направи резултата 3:2, а в третата Луостаринен изравни - 3:3.

След това Колман върна гостите напред, но Ткачук прати мача в продължение с четвърти гол и за домакините. При дузпите Расмус Андерсон вкара решителната за победителите, след като Джейкъб Маркстром спаси изстрел на Картър Верхаеге преди това.

В друг мач в ефира на Max Sport 3 HD Ню Джърси победи като гост с 5:1 Отава, за да запише дванадесета поредна победа през сезона.