Едмънтън Ойлъс подля петно от горивата, които носят името му, върху леда на великата "Медисън Скуеър Гардън", и хлъзна Ню Йорк Рейнджърс с 4:3 в Националната хокейна лига. Мачът гледахте по MAX Sport 1 HD.

Домакините водеха с 3:0 до петата минута на третата третина, когато настана един от великите обрати не само на този сезон в NHL.

Само за 13 минути и 18 секунди два гола на Ивън Бюшар и по един на Дилан Холоуей и Лион Драйсатъл дадоха победата на гостите. Последният дойде в пауърплей, а Рейнджърс изглеждаше напълно гроги пред препълнената с 18 006 зрители стара, видяла всичко зала.

Ойлърс спряха неприятна серия от две поредни загуби с успеха, който е десети за сезона (11-10), докато Ню Йорк остава 10-8-4.