Далас Старс победи Детройт Ред Уингс с 3:2 в изключително драматичен мач от Националната хокейна лига, който наблюдавахте по MAX Sport 3 HD.

Двата тима завършиха наравно 2:2 след трите редовни части, а това наложи изиграването на продължения.

Ключовият момент бе пет минути след старта на овъртайма, когато Нилс Лундквист вкара и с 3:2 осигури победата за Далас.

Иначе всичко в мача започна с попадение на Дилън Ларкин от състава на Детрой Ред Уингс. Той изведе гостите напред, но секунди преди края на първата част, Денис Гурианов изравни.

Играчите на Далас Старс осъществиха обрат част Джейми Бен, но този път бе ред на Детройт да изравни в последните секунди на частта - това стори Дейвид Перън.

Така се стигна до продълженията, след които краен победител се оказа отборът на Далас Старс.