Бостън продължва да е отборът с най-добър баланс в Националната хокейна лига, след като записа поредната си победа от началото на сезона - №22 в 27 мача досега. Бруинс надиграха като гости Вегас Голдън Найтс с 3:1 в мач, който гледахте на живо в ефира на MAX Sport 3 HD.

В Града на греха домакините поведоха след само четири минути игра в мача, като това стана факт благодарение на Марк Стоун. Гостите от Масачузетс обаче успяха да обърнат резултата през втората и третата част, след като първо Патрис Бержерон изравни във втория период, а в последната третина Джейк ДеБруск и Чарли Койл узакониха победата.

Вратарят на Бостън Линус Улмарк спаси общо 30 удара към вратата си - или 96.8% от отправените изстрели към него в мача.

Гостите са лидери в генералното класиране на Лигата, както и в Източната конференция, докато за Голдън Найтс това бе загуба №10 в 30 двубоя, а те продължават да са начело в Западната конференция.

Срещата бе изгледана от Димитър Евтимов - вратарят на ЦСКА е в САЩ в със съпругата си, като двамата качиха снимка от събитието в социалните мрежи.