Зрелищна нощ на много голове - цели 27, както и петима изгонени играчи в едва шест двубоя предложи американската футболна лига MLS.

По традиция вие гледахте един от най-оспорваните мачове по MAX Sport 3 HD и видяхте как аржентинецът Федерико Наваро донесе с хубав удар отдалеч победата на Чикаго Файър над гостуващия Филаделфия Юниън - 1:0.

За съжаление Станислав Иванов отново остана неизползвана резерва за домакините.

Голямото шоу на нощта дойде от Синсинати, където домакините поведоха с 3:0 срещу Ню Йорк Сити до 30-ата минута, а само за около три допуснаха три ответни гола в края на първото полувреме.

В 52-рата минута резултатът вече бе 3:4, а в 70-ата Синсинати изравни за крайното 4:4. В лудата гонитба с осем попадения, седем бяха дело на бразилци: Хеттрик за домакините вкара Бренер Соуза, а за гостите се разписаха Талес Мано, Хебер на два пъти и Габриел Перейра.