Ювентус позабрави за проблемите, които има в италианската Серия "А" и постигна категорична победа при гостуването си на Малмьо на старта на груповата фаза в Шампионска лига.

Хората на Масимилиано Алегриха стигна до успеха в Швеция с 3:0, като всички попадения паднаха през първото полувреме. Така те поведоха в група "H" заедно с отбора на Челси, който победи Зенит в Англия.

Ювентус откри резултата в 23-ата минута, когато след центриране на Куардадо от десния фланг Алекс Сандро отклони точно с глава.

Байерн пак не показа милост към Барселона, но поне не вкара 8 гола

В 43-ата минута "бианконерите" получиха дузпа за задържане срещу Алваро Мората. От бялата точка Пауло Дибала се подхлъзна при изпълнението, но въпреки това реализира за 2:0.

Крайното 3:0 оформи Алваро Мората в продължението на първата част след асистенция на Рабио и техничен удар, с който прехвърли вратаря.

Челси страда на свой терен, но стартира с успех защитата на титлата (Резултати)

Ето и всички резултати от снощните мачове в Шампионска лига:

Йънг Бойс - Манчестър Юнайтед 2:1

Йънг Бойс шокира Юнайтед в последните секунди въпреки гол №135 на Роналдо в Шампионската лига

Севиля - Залцбург 1:1

Барселона - Байерн Мюнхен 0:3

Челси - Зенит 1:0

Динамо Киев - Бенфика 0:0

Лил - Волфсбург 0:0

Малмьо - Ювентус 0:3

Виляреал - Аталанта 2:2