Ювентус победи с 2:0 мексиканския Чивас (Гуадалахара) в приятелски мач, който се проведе в Лас Вегас. Така "бианконерите" загряха с победа за следващото си препятствие, което е далеч по-сериозно - Барселона. Срещата между двата отбора е на 27 юли, а четири дни по-късно италианците играят и с Реал (Мадрид). И трите ще бъдат предавани пряко в каналите на MAX Sport.

Контролата от Вегас тази сутрин гледахте на живо в ефира на MAX Sport 3 HD.

Анхел ди Мария центрира от свободен удар в 10-ата минута, след което Марко да Граса откри резултата в полза на европейците - 1:0.

Второто попадение пък дойде 10 минути преди края на мача, когато Матия Компаньон се разписа с удар от наказателното поле за 2:0.

Звездните летни попълнения на Юве започнаха като титуляри и изиграха по едно полувреме. Пол Погба бе заменен от Лука Пелегрини, докато Анхел ди Мария излезе за сметка на Денис Закария.

От 19:30 часа днес по MAX Sport 2 HD ще може да гледате друга предсезонна контрола - между френския Ланс и италианския Интер.