Ювентус победи Емполи с 4:0 в мач от италианската Serie A, който наблюдавахте по MAX Sport 3 HD.

"Бианконерите" изиграха един от най-убедителните си мачове от началото на сезона, печелейки трите точки - нещо, което на доста пъти им убягваше от началото на сезона.

Победата спомогна и ранният гол, който домакините вкараха чрез Мойс Кийн. Попадението падна още в осмата минута и вдъхна спокойствие на "бианконерите", които обаче не показаха особено добра игра до края на полувремето.

Втората част бе значително по-добра за Юве, като в нея отново станахме свидетели на ранен гол, само десет минути след нейното начало.

Разписа се Уестън Макени, който до голяма степен уби интригата в мача, а в последните 10 минути на мача Адриен Рабио оформи разгрома с две попадения, които направиха резултата 4:0.

Трите точки временно пратиха Ювентус на седмо място в класирането с разочароващите за тима 19 точки от 11 кръга.