Ювентус обърна Торино в градското дерби с 4:2, след като на два пъти изоставаше в резултата с 0:1 и 1:2. В последните 20 минути домакините стигнаха до победата в атрактивния двубой, който видяхте по MAX Sport 3 HD.

Карамо откри за Торо във втората минута, Хуан Куадрадо изравни, но Санабриа пак даде аванс на гостите в края на полувремето. Данило обаче изравни в добавеното време на първата част.

Друг бразилец - Бремер, който дойде точно от Торо с доста скандален трансфер миналото лято, направи 3:2 при оставащи 19 минути, а Адриен Рабио довърши съперника в 80-ата.

Юве крадешком хвърля поглед към топ 4, вече е с 35 точки и четвъртият Лацио има 45. "Старата госпожа" е с минус 15, след като бе наказана заради административни нарушения.

Рома изненадващо падна от последния Кремонезе, който записа първа победа в първенството за сезона - 2:1. Тя дойде часове, преди да влезем в месец март...

Жозе Моуриньо бе изгонен на трибуните в средата на второто полувреме след серия пререкания с арбитрите, а римляните останаха пети с 44 т., и временно извън четворката.