Манчестър Юнайтед си отдъхна с победен гол срещу Омония в добавеното време на мача от Лига Европа, спечелен все пак от гранда с 1:0.

Видяхте канонадата с 34 удара на "Олд Трафорд" по MAX Sport 3 HD.

Скот Мактомини вкара в третата минута след 90-ата, след като доста щастливо топката стигна до него в разбъркване. Преди това тя отказа да влезе във вратата на нигерийския страж Франсиз Узохо, а гостите се виждаха с точка за историята в Театъра на мечтите.

Трите обаче отиват за Юнайтед, който с 9 вече на практика е в елиминациите на турнира. С 12 начело в група Е е Реал Сосиедад, победил у дома Шериф с 3:0 тази вечер.

В същото време по MAX Sport 4 HD видяхте как Трабзонспор се разправи у дома с Монако - 4:0, но не и преди Маланг Сар да си отбележи комедиен автогол в 44-ата минута и да открие резултата за домакините.

След това Виктор Уго, Барди и Трезеге вкараха след почивката. Турският шампион е с 6 точки в група H, а лидер е Ференцварош с 9, след като унгарците спечелиха на свой терен срещу Цървена звезда с 2:1.