Рома се ядоса и отвърна на удара, получен преди седмица в Разград със загубата с 1:2 в първия кръг на груповата фаза в Лига Европа. "Вълците" поправиха нещата с 3:0 на свой терен над финландския ХИК, след като още в 15-ата минута останаха с човек повече на терена. Вие видяхте реакцията на италианския тим по MAX Sport 3 HD.

След намеса на ВАР бе изгонен Миро Тено, но въпреки това гостите удържаха до почивката атаките на Рома. Но не и след нея.

Пауло Дибала сложи начало на разгрома, а попадение на капитана Лоренцо Пелегрини и дебютен гол на Андреа Белоти за клуба донесоха класиката.

И с 3 точки римляните са обратно в играта в група С. Толкова има и Лудогорец, който загуби драматично с 2:3 от Бетис навън. Испанският отбор е с 6 т., а ХИК остава с нула.