Бетис спечели гостуването си на Гранада в последния мач от кръга в испанската La Liga - 2:1.

Рядко виждано, но и трите мача в двубоя бяха истинско украшение, а победното попадение секунди преди края бе солово изпълнение от най-висока класа.

Родри Санчес откри за гостите с диагонален удар под гредата в 45-ата минута и първото полувреме завърши с аванс на Бетис - 0:1.

Деветката на Гранада Луис Хавиер Суарес изравни с мощен шут в 66-ата минута, който също носеше белезите на отиграване на голям нападател.

По-малко от минута преди изтичането на 90-те минути обаче Серхио Каналес проби от центъра, елиминирайки с дрибъл няколко съперници, преди да прати нисък удар в обратния ъгъл - 1:2. Голът на вечерта в сериозна конкуренция, а и победен!

Бетис има 5 точки след първите четири кръга и е на девето място. Гранада е с 2 т. и е 17-ти.

Водят Реал Мадрид, Валенсия и Атлетико с по 10 точки, Реал Сосиедад има 9. На дъното без точка са Алавес и Хетафе.

По-рано в понеделник Хетафе падна у дома от Елче с 0:1, като за гостите това бе първа победа за сезона в La Liga.

Гледайте мачовете от испанския елит в каналите на MAX Sport.