Уругвайският Насионал загуби с 0:1 от бразилския Атлетико Гоянензе в първи четвъртфинал на Копа Судамерикана, който гледахте по MAX Sport 4 HD.

Гостите спечелиха с гол на Луис Фернандо в 23-ата минута, а домакините изпуснаха куп положения, като на два пъти и гредите спасяваха вратата на съперника.

Голямото шоу дойде в 74-ата минута, когато резервата Луис Суарес се появи на терена за повторен дебют с екипа на родния тим. Преди 16 години той напусна Насионал и направи страхотна кариера в Европа, а тази нощ отново игра пред обожаващите го фенове.

Луис имаше две ситуации, скара се няколко пъти с реферите, включително след последния сигнал заради късото добавено време. От ложите го подкрепяше приятелят Кун Агуеро, дошъл от Аржентина за събитието.

Реваншът е на 10 август.

В другия първи четвъртфинал от турнира тази нощ колумбийският Индепендиенте Вале победи с 1:0 на терена на венецуелския Депортиво Тахира. Марко Ангуло вкара още в третата минута, а гостите оцеляха в края, когато доиграха двубоя с 10 души заради червен картон на Хаймен Айови.

Гледахте драмата по MAX Sport 3 HD.

Още един четвъртфинален дуел е заложен в програмата - в четвъртък сутринта в 01:15 часа по MAX Sport 4 HD гледайте бразилския сблъсък Сао Пауло - Сеара.