Чикаго Файър продължава със страхотното представяне в МЛС, като победи Канзас Сити с 3:1 в мач, който наблюдавахте по MAX Sport 4 HD.

За пореден път от началото на сезона титуляр в тима от Чикаго бе българинът Станислав Иванов.

Той започна на обичайната си позиция като дясно крило, като остана 63 минути на терена.

Иванов бе заменен от Брайън Гутиерес при резултат 2:1 в полза на Чикаго.

Каспер Пржибилко изведе тима от Чикаго напред, а в самото начало на втората част голямата звезда на тима Джердан Шакири удвои от дузпа.

Роджер Еспиноса обаче върна Канзас Сити в мача, преди с втория си гол в мача бившият младежки национал на Полша - Пржибилко, да реши всичко. Той оформи крайното 3:1, а с тази победа Чикаго Файър зае третото място във временното класиране.

В друг мач от МЛС, който наблюдавахте по MAX Sport 2 HD, шампионът Ню Йорк Сити загуби с 0:2 от Филаделфия Юниън.