Станислав Иванов се завърна сред титулярите при победата на Чикаго Файър с 3:2 като гост Синсинати в мач от редовния сезон на американската MLS. Бившият играч на Левски не беше попадал сред стартовите 11 от 26-ти юни, а едва в миналия кръг успя да запише няколко минутки като резерва след лечение на контузия и дълъг период извън състава.

Двубоят бе излъчван пряко по MAX Sport 4 HD.

Българинът остана на терена до 77-ата минута. За това време той бе на косъм от асистенция, но хубавото му центриране остана нереализирано от съотборник.

Иначе резултата откри Джон Дюран в 56-ата минута, а три по-късно Брайън Гутиерес удвои. В 75-ата минута отново се разписа Дюран.

Синсинати върна едно попадение чрез Лусиано Акоста секунди, след като Иванов напусна терена. Крайния резултат оформи Брeндън Васкес минута преди края.

С успеха Чикаго Файър събра 38 точки и заема 12-о място в Източната конференция на MLS. Синсинати е пети с 46 точки.