Станислав Иванов игра 59 минути за своя Чикаго Файър при загуба с 0:2 като гост на Хюстън Динамо в мач, който можехте да наблюдавате пряко по MAX Sport 4 HD.

Бившият играч на Левски можеше да открие резултата още в първите десет минути, когато на два пъти финтира бранител, но опасният му удар по земя мина покрай вратата.

Вместо това Хюстън наказа съперника си с две попадения през първото полувреме.

Първо в 23-ата минута исландецът Торлейфур Улфарсон откри резултата с акробатичен удар, при който се получи и рикошет.

В продължението на първата част колумбийският ветеран Дарвин Кинтеро направи резултата 2:0 след центриране от фаул на Адам Лундквист и удар по земя покрай вратаря.

Така Хюстън вече е осми в Западната конференция с 21 точки. Чикаго пък е последен на Изток с 14 точки след само три победи в 16 кръга.

Тази вечер от 22 часа ще можете да наблюдавате пряко по MAX Sport 4 HD мачът между Лос Анджелис ФК и Ню Йорк Ред Булс.