Два гола в последните минути потопиха Тотнъм в Лисабон - Спортинг спечели мача от група D на Шампионската лига с 2:0 и напълно сигурно контролира нещата в карето.

Вие видяхте късната драма по MAX Sport 3 HD.

Паулиньо вкара с глава в 90-ата и докара до еуфория стадион "Жозе Алваладе", а в третата минута на добавеното време страхотен пробив на Гомес направи 2:0, за да стане карнавалът в Лисабон пълен.

Спортинг събра 6 точки и е 2 от 2 в групата, след като победи като гост Айнтрахт с 3:0 на старта.

След поражението Тотнъм остава с 3 точки и равна голова разлика от 2-2, а от 22 часа е срещата Марсилия - Айнтрахт, в която влизат два отбора без актив.

Интер не срещна проблем срещу аутсайдера в своята група

Тотнъм имаше добри ситуации, но ги пропусна, особено в първите 15 минути на второто полувреме. Спортинг имаше три златни ситуации, но Уго Лорис предотвратяваше гола.

Включително след удар на Едуардс в 89-ата минута, секунди преди първото попадение. Именно от корнера след отбитата от вратаря топка, Паулиньо откри.