Байер Леверкузен и Монако изнесоха спектакъла на вечерта в Лига Европа - 2:3 за гостите от Княжеството.

Вие видяхте шоуто от първия плейофен кръг на елиминациите на турнира по MAX Sport 4 HD.

В деветата минута Бреел Емболо притисна и изглежда фаулира вратаря на домакините Лукаш Храдецки, който загуби баланс и си вкара автогол. Попадението, донякъде изненадващо, не бе отменено след намесата на ВАР.

То даде сигнал за водопад от хубави голове и шоу. Муса Диаби изравни, след като се разходи из защитата на гостите, а в 59-ата минута Флориан Вирц, големият талант на немския футбол, направи 2:1.

Но Монако стигна до обрат с голове на Крепин Диата в 74-ата минута и Аксел Дисаси в добавеното време, като те дойдоха с хубави далечни удари.

Рома рухна в Австрия две минути преди края и вбеси Моуриньо (резултати)