Италианският шампион Интер допусна шокираща загуба с 0:2 от Сасуоло в мач, който наблюдвахте по MAX Sport 3 HD.

Така Интер остана на второто място в класирането с 54 точки, на две зад лидера Милан, но и с мач по-малко на сметката си.

И днес Сасуоло се оказа "черна котка" на пътя на Интер, като "неровердите" продължават да имат положителен актив срещу шампионите в елитната си история.

Решителните се оказаха двата гола до 26-ата минута, на които Интер така и не намери отговор.

Първо в осмата минута Джакомо Распадори откри след удар от границата на наказателното поле, а малко по-късно Джанлука Скамака удвои.

Така Интер продължи негативната си серия, като вече трети мач няма успех в шампионата, а към това число трябва да прибавим и поражението с 0:2 от Ливърпул в Шампионска лига.

В другите два мача от деня в Serie A, Фиорентина победи Аталанта с 1:0, а в битката на дъното Венеция и Дженоа направиха реми 1:1.