Сасуоло отиде на "Сан Сиро" и безскрупулно сложи край на перфектния старт на сезона на Интер.

Видяхте по MAX Sport 3 HD как гостите удариха с 2:1 гранда и лидер в класирането, при това само четири дни, след като надиграха Ювентус - тогава на свой терен.

Нещата тръгнаха по план за "синьо-черните" с гол на Дензел Дъмфрис в последните секунди на първото полувреме. Но Интер бе сбъркал в калкулацията, че след това спокойно ще контролира събитията и ще удържи аванса си.

Недим Байрами изравни в 53-ата минута след грешка на вратаря Ян Зомер. А само 11 по-късно вкара и Доменико Берарди - 1:2.

Така Интер остава на върха, но с 15 точки от 18 възможни, колкото има и Милан.

В Неапол шампионите от Наполи се развихриха и взеха много необходима победа над Удинезе с 4:1. Тя идва след колебливи резултати и скандали в клуба в последните дни. Този мач видяхте по MAX Sport 2 HD.

Вкараха Пьотр Желински, Виктор Осимен, Джовани Симеоне и Хвича Кварацхелия, за когото това бе първи гол за сезона.

Лацио спечели с 2:0 у дома срещу Торино в другия късен мач от кръга.