Ал Насър победи Ал Шабаб като гост с 3:2 в среща от 21-ия кръг на саудитското футболно първенство, която гледахте пряко по MAX Sport 3 HD.

Кристиано Роналдо и компания записаха девети пореден успех във всички турнири и по този начин събраха актив от 52 точки, като са на четири зад лидера Ал Хилал. Тимът на Неймар и компания обаче е с мач по-малко, като утре гостува на Ал Етифак на Стивън Джерард.

Днес Роналдо вкара едно от попаденията за своите, като откри резултата от дузпа в 21-ата минута. Това бе негов гол №750 в клубната кариера.

Звездата на домакините Яник Караско обаче изравни също от наказателен удар в края на първата част.

В началото на втората Андерсон Талиска изведе Ал Насър отново напред. Карлос Жуниор в 67-ата минута върна равенството за 2:2.

Талиска обаче бе точен в 86-ата минута, за да донесе важния успех за Ал Насър.

Загубата за Ал Шабаб е девета от началото на сезона и тимът е 11-и с 24 точки.