Реал не пусна крака от педала на газта и срещу Алавес, въпреки че отдавна е шампион в Ла Лига - 5:0.

Видяхте мача от междинния 36-и кръг по MAX Sport 4 HD.

Джуд Белингам вкара първия гол, Винисиус добави две попадения, Феде Валверде и резервата Арда Гюлер се разписаха също за разгрома. Карло Анчелоти пусна титулярен състав на терена, въпреки очакванията да даде почивка на асовете си.

Мадрид има вече 93 точки, като може да завърши с максимум 99, няма да успее да достигне кота "100".

Също във вторник Виляреал спечели гостуването си на Жирона в друг мач, който видяхте по MAX Sport 2 HD. Победното попадение за 1:0 реализира Бертран Траоре в 59-ата минута.

Гостите имат 51 точки и все още са с малки шансове да достигнат шестия Бетис (55), за да играят в Европа.

Жирона си осигури място в Шампионската лига.