Два гола на Андре-Франк Замбо Ангиса се оказаха достатъчни на Наполи за победа с 3:1 срещу Торино, а трите точки изстреляха южняците на върха в класирането на Серия "А".

Победата на стадион "Диего Армандо Марадона" бе излъчена директно в ефира на MAX Sport 3 HD.

И четирите попадения в мача дойдоха преди почивката, като първо Замбо Ангиса откри след само шест минути футбол, бележейки с глава след центриране на Марио Руи - 1:0. Малко по-късно камерунецът удвои головата си сметка за 2:0, а в 37-ата минута младата грузинска звезда Хвича Кварацхелия направи преднината на своя тим калсическа.

Почетното попадение за гостите от Торино бе дело на Антонио Санабрия минута преди почивката.

За неаполитанците това бе четвърти пореден успех, а двата гола на Замбо Ангиса в първия четвърт час бяха първото подобно постижение в двубой от Серия "А" за Нaполи от 1994 година насам.