Наполи продължава да е единственият отбор в големите европейски първенства, който няма загубена точка и продължава с пълен актив. Перфектната серия на неаполитанците в италианската Серия "А" достигна до осем поредни победи, след като днес те надиграха с 1:0 Торино у дома.

Тимът изравни най-добрия старт в клубната си история - през сезон 2017/2018 отново започна с осем поредни победи.

Единственият гол дойде в 81-ата минута, когато Ирвинг Лосано даде началото на страхотна многоходова комбинация в наказателното поле на "Ил Торо", която завърши с центриране и рикошет, след който топката бе забита в мрежата с глава от Виктор Осимхен.

22-годишният нигерийски нападател вече има пет гола през сезона в италианския елит досега.

Лоренцо Инсиние пък пропусна дузпа в 27-ата минута, като това е трети пропуск от бялата точка от общо пет опита за него в първенството досега.

Наполу е лидер с 24 точки и головa разлика 19-3. Торино пък е на дванадесето място с 8 точки.

Гледайте мачовете от италианската Серия "А" в ефира на Max Sport 3 HD.