Милан победи с 3:1 като гост Каляри в мач от Серия А, който видяхте по MAX Sport 3 HD.

Сардинците поведоха с гол на Зито Лувумбо в 29-ата минута, но още до почивката резултатът бе обърнат до 1:2 с попадения на Ноа Окафор и Фикайо Томори.

В 60-ата минута Рубен Лофтъс-Чийк довърши Каляри - 1:3.

С трите точки Милан се отърсва от кошмара при 1:5 по-миналия уикенд в градското дерби с Интер, взимайки втора поредна победа в "калчото" след тази над Верона с 1:0. И е на второто място с 15 точки, колкото има и лидерът - именно нерадзурите, които обаче имат мач по-малко.

Верона загуби у дома от Аталанта с 0:1 в двубой, който видяхте по MAX Sport 2 HD.

Копмайнерс вкара единствения гол преди почивката, а тимът от Бергамо е трети с 12 точки.

Имаме и новина - първи точки и първа победа за Емполи през сезона, след домакинското 1:0 над Салернитана.

До този момент отборът бе с пет поражения в първите пет двубоя в шампионата.