Милан се върна на победния път и спечели срещу Фиорентина с 1:0 в мач от Serie A, който проследихте пряко по MAX Sport 3 HD.

"Росонерите" бяха в серия от две загуби и две ремита в последните си четири мача, но днес на "Сан Сиро" отново имаше радостни емоции.

Единственото попадение в мача падна от дузпа, която Тео Ернандес отбеляза в даденото от съдията продължение на първата част.

Наказателният удар бе отсъден за нарушение именно срещу Ернандес, който бе човекът с основна роля за връщането на Милан на пътя на победите.

Днешният мач ще остане в историята на италианския футбол със случлото се в 83-ата минута, когато в игра се появи Франческо Камарда.

Това момче е само на 15 години, 8 месеца и 15 дни, с което се превърна в най-младия играч в историята, записвал игрови минути в Serie A.

Иначе със спечелените три точки Милан е на третото място с 26, с пет по-малко от Интер и три по-малко от Ювентус, като двата тима се срещат утре.

Иначе по-рано днес Лацио пропусна да се приближи до топ 4 след допуснат шокиращ обрат и загуба с 1:2 от последния Салернитана.