Манчестър Юнайтед очаквано се класира за четвъртфиналите на Лига Европа, след като довърши започнатото в осминафинала срещу Бетис. Видяхте развръзката в реванша по MAX Sport 3 HD.

След като в първия мач "червените дяволи" триумфираха с 4:1 на "Олд Трафорд", сега на "Бенито Виямарин" те успяха отново да победят, този път с 1:0.

Маркъс Рашфорд вкара поредния си гол през този сезон, реализирайки в 56-ата минута с много хубав удар от дистанция, който изненада вратаря на андалусийци.

Иначе Бетис не направи кой знае колко в атака, макар и да предизвика две спасявания на Давид Де Хеа. На другата врата младият Факундо Пелистри удари греда през първото полувреме.

За осминафиналите се класира и хегемонът в тази надпревара Севиля, въпреки загуба с 0:1 при гостуването си на Фенербахче в Турция. Този мач гледахте по MAX Sport 4 HD.

Победата с 2:0 в първия мач на "Рамон Санчес Писхуан" се оказа достатъчна, макар че отборът на Хорхе Сампаоли трябваше да се потруди доста.

В края на първото полувреме Енер Валенсия вкара дузпа, която бе отсъдена за игра с ръка в наказателното поле на Алекс Телеш. Все пак Севиля издържа през второто полувреме и се поздрави с успех в общия резултат.