До старта на следващия сезон в испанския футбол има доста седмици, но това не означава, че не можем да се насладим на магията на La Liga и в летните дни на пауза.

Например - с най-красивите голове на всеки месец.

Вижте видеото с трите топ попадения от март, като на първо място попада супер изпълнение от дистанция на носителя на "Златната топка" от 2018 година Лука Модрич.

3. Бившият играч на Манчестър Юнайтед Бебе не рядко е обект на подигравки заради неуспешния си период при "червените дяволи", но той намери своето място в Райо Валекано и е важна част от тима в последните няколко сезона.

През изминалия той вкара само едно попадение в Ла Лига, но то беше меко казано специално. Случи се при домакинството на Севиля (1:1) на 13 март, когато срещата завърши наравно 1:1.

Магия от La Liga: Най-зрелищните голове на февруари с лукавия Суарес

Бебе откри резултата в самото начало на второто полувреме, когато получи топката по десния фланг, финтира Лудвиг Аугустинсон и стреля от почти нулев ъгъл, за да затрудни вратаря Боно, който не успя да се намеси достатъчно добре.

2. Вторият най-добър гол за месец март също е свързан със Севиля, защото го отбеляза бивш играч на андалусийците. Става дума за защитника на Гранада Серхио Ескудеро.

32-годишният бранител получи центриране от корнер от Алекс Коядо и засече по брилянтен начин топката от воле, за да откри резултата.

Магия от La Liga: Най-красивите голове на януари с изстрела на Корея от центъра

Онова гостуване на Алавес завърши с победа 3:2 за Гранада, но за жалост и двата тима изпаднаха от Ла Лига.

1. Трудно е класация за най-красиви попадения да мине без такова на Лука Модрич. Носителят на "Златната топка" от 2018 година отбеляза две през сезона в Ла Лига, като последното бе при домакинството на Реал Сосиедад на 5 март.

Хърватинът бе точен за 2:1 при успеха с 4:1 за "кралете" с фантастичен удар с левия крак от границата на наказателното поле.

Онзи мач дойде в период с четири поредни победи за Реал в първенството.

Магия от La Liga: Най-красивите голове на декември с РакЕтич и неотразимия Карим

Магия от La Liga: Най-красивите голове на ноември с фамозния изстрел на Винисиус

Магия от La Liga: Най-красивите голове на октомври със задната ножица на Юнал

Магия от La Liga: Най-красивите голове на септември с гения на Каналес

Магия от La Liga: Вижте най-красивите голове на август със скорпиона на Солер