Ромелу Лукаку отново вкара за Интер, но това не бе достатъчно за "нерадзурите". Виляреал победи италианския си съперник с 4:2 в предсезонна контрола, играна в Пескара и предавана директно по MAX Sport 3 HD.

Белгийският нападател се надява да намери познатата си форма след разочароващия сезона в Челси. Преди няколко дни той се разписа и срещу Лион в друг приятелски двубой.

"Жълтата подводница" заби две попадения до почивката - Алфонсо Педраса откри в 29-ата минута, Лукаку изравни седем по-късно, а две преди края на полувремето Франсес Коклен направи 2:1.

Вторият гол на Педраса даде на испанците аванс от 3:1 в 48-ата минута, а Данило Д'Амброзио върна един за Интер за 3:2.

Десет минути преди края Никълъс Джаксън се разписа за 4:2 в полза на отбора на Унай Емери. Тимът от "Естадио де ла серамика" ще участва в плейофите на Лигата на конференциите, а идната събота открива сезона си в Ла Лига с гостуване на Виляреал, което ще може да гледате пряко по MAX Sport 4 HD в 22:00 часа.

Също на 13-ти август започва новият шампионат за Интер - с визита на Лече, която ще върви на живо по MAX Sport 4 HD от 21:45 часа.