Инфарктна победа зарадва тифозите на Интер в дебютния мач от новия сезон в Серия А.

Нерадзурите спечелиха драматично с 2:1 като гости на Лече, а сблъсъкът бе предаван пряко по MAX Sport 3 HD.

Срещата бе очаквана с огромен интерес заради завръщането на Ромелу Лукаку при "нерадзурите" и белгийският таран не разочарова.

Още във втората минута той откри резултата, който се запази до 48-ата минута, когато Асан Кесай изравни за Лече.

Треньорът на Интер Симоне Индзаги рискува всичко и заигра с четирима нападатели - освен Лукаку, на терена бяха Лаутаро, Джеко и Кореа. Натискът все пак даде резултат буквално в последната секунда на даденото от съдията 4-минутно продължение, когато Дензъл Дъмфрис донесе успеха за "нерадзурите" след центриране от корнер.

По същото време пък българският национал Валентин Антов остана като неизползвана резерва за Монца при домакинската загуба с 1:2 от Торино на старта - а двубоят беше излъчен на живо по MAX Sport 2 HD.