Леванте продължава да е един от отборите без победа от началото на сезона в Испания. Валенсианци останаха капо и при гостуването си на Елче, като трябваше да се задоволят само с точка след 1:1.

Лукас Перес откри за домакините в 33-ата минута, докато Хосе Луис Моралес изравни в 55-ата за Леванте.

След този хикс Елче има шест точки от пет мача и към момента е десети в таблицата. Леванте от своя страна е с четири точки от пет мача след четири равенства и заема четиринадесета позиция.

Още шест други отбора нямат победа в шампионата все още - Виляреал, Еспаньол, Гранада, Селта, Алавес, Селта и Хетафе.

Такава постигна  тима на Осасуна, който спечели с 2:0 гостуването си на Депортиво Алавес.

Успехът донесоха Давид Гарсия и Рубен Диас с попадения през първата част, а трите точки качиха тима от Памплона поне временно на шестото място с 8 точки.

Алавес продължава да се мъчи на дъното без никакъв актив от четири мача.

Гледайте мачовете от испанското футболно първенство в каналите на MAX Sport HD.