Колумбия разби с 5:0 Панама в четвъртфинал на Копа Америка и продължава впечатляващото си представяне на турнира.

Видяхте разгрома по MAX Sport 3 HD.

Мачът в Глендейл, Аризона, се превърна в поредна лекция на "жълтите", които още до почивката решиха всичко с три безответни гола.

Джон Кордоба откри в 8-ата минута, Хамес Родригес удвои от дузпа в 15-ата, а в 41-вата Луис Диас прехвърли вратаря за 3:0. В това лудо първо полувреме Хамес се отличи с гол и две асистенции.

Така на турнира той вече е с пет завършващи голови паса - повече от всеки друг играч.

Ричард Риос (70) и Мигел Борха от дузпа в последните секунди оформиха огромния резултат.

Наградата за Колумбия е полуфинален сблъсък с Уругвай в четвъртък, в 03:00 часа сутринта, който ще видите по MAX Sport 3 HD.