Томас Куельо "отпуши" бразилския Атлетико Паранаензе в домакинския мач срещу Либертад с гол, който не се вижда често. При опита му за центриране топката излъга вратаря на гостите от Парагвай и мина над главата му, силно фалцирана, за да спре в мрежата.

Така Атлетико поведе в 56-ата минута, счупвайки оградата от парагвайски бранители пред себе си. След това спечели с 2:0 мача от петия кръг на груповата фаза на турнира Копа Либертадорес, който видяхте в пряко предаване по MAX Sport 3 HD.

Този резултат завърза съвсем група В, където Либертад и Атлетико Паранаензе имат по 7 точки, а боливийският Дъ Стронгест и венецуелският Каракас - по 6. Всеки може да се класира преди последните срещи, в които на 27 май Атлетико приема Каракас, а Либертад е домакин на Дъ Стронгест.

В среща от турнира Копа Судамерикана Расинг (Аржентина) победи перуанския Мелгар с 1:0, като единственото попадение вкара Томас Кансалай в 44-ата минута. Този двубой видяхте по MAX Sport 4 HD.

Расинг се класира, а Мелгар има нужда от точка в последния мач срещу бразилския Куяба, за да премине в следващата фаза.