Бразилия и Колумбия завършиха 1:1 в последния мач от група D на Копа Америка, който видяхте по MAX Sport 3 HD.

Ремито означава, че колумбийците печелят групата, а бразилците остават втори. И двата отбора продължават в елиминациите, но победителят в карето ще играе с Панама, докато селесао отива на сблъсък с летящия високо Уругвай на Биелса.

Рафиня даде аванс на Бразилия в 12-ата минута от пряк свободен удар, но съперникът не бе в настроение да се отказва и да изпусне първото място. Колумбия изравни секунди преди почивката чрез Даниел Муньос.

През второто полувреме повече голове нямаше, но два жълти картона имат важно значение за отборите.

Винисиус Жуниор от Бразилия и Жеферсон Лерма от Колумбия ги получиха, а те означават наказание за тези играчи за четвъртфиналните мачове.