Един Джеко отбеляза два пъти, а шампионът Интер се развихри и заби шест гола в мрежата на Болоня. "Нерадзурите" спечелиха с 6:1 и така продължават да нямат загуба след четири кръга от новия сезон в Италия.

В шестата минута Лаутаро Мартинес откри след центриране на Дензел Дъмфрис, а Милан Шкринияр удвои с глава след изпълнен от Федерико Димарко корнер - 2:0 в 30-ата минута.

Николо Барела добави още един гол преди почивката, а в 54-ата минута Матиас Весино направи 4:0.

Джеко се разписа в 63-ата и 68-ата, докато Артур Теате отбеляза единственото попадение за Болоня няколко минути преди края.

За гостите това бе първа загуба през сезона, докато Интер записва най-резултатния си старт в елита след четири мача от сезон 1960/1961 насам.

Футболистите на Симоне Индзаги са вкарали 16 гола в първите си четири двубоя.

Късният мач от програмата противопостави новака Салернитана и участника в Шампионска лига Аталанта, като бергамаските успяха да изкопчат труден успех с 1:0.